Finanční podpora

 
 
Jak se stát sponzorem RC klubu Kyje?
 
Fungování zájmových spolků je v dnešní době dosti složité a proto je každá finanční pomoc od sponzorů a partnerů velmi vítaným finančním zdrojem, který bude použit pro udržování a rozvíjení našeho areálu a pro práci s mládeží, která je pro nás tou nejdůležitější součástí naší činnosti.
 
Jelikož hobby modelařina se nikdy nepohybovala na výsluní sportovních úspěchů a tudíž z hlediska sponzoringu nejsme tím správným soustem pro velké firmy, rozhodli jsme se zacílit na malé firmy, především lokálního charakteru. Jednotlivé firmy poskytují našemu klubu sponzorský finanční příspěvek 10.000 Kč ročně, přičemž v této ceně je výroba a umístění reklamního banneru 2000×1000 mm v našem RC areálu. Loga jednotlivých firem jsou zároveň umístěna na našich webových stránkách a tiskovinách včetně zpětných odkazů. Zároveň uvítáme i materiální podporu pro naše činnosti a drobné odměny do soutěží pro naše děti.
 
Předem děkujeme za vaši podporu. Každý takový dar, který použijeme pro sportovní účely, můžete dle zákona o daních z příjmů 586/1992 Sb. odečíst od základu daně. Pro více informací a potvrzení o daru nás prosím kontaktujte.
  • Finanční podporou zasláním libovolné libovolné částky na transparentní účet FIO banka 2401863738 / 2010 (bankovním převodem)
  • Finanční podporou může byt i podpora reklamní, která se odvíjí od dohody. Možnost zviditelnit se reklamou na akcích a nebo vystavením reklamy na tratích.
  • Materiální podporou může být dar RC auta, RC dílů a nebo RC nářadí