Členství

Členství klubu je otevřeno všem zájemcům o RC modelářství. Není omezeno věkem, bydlištěm ani členstvím v jiných modelářských organizacích. Členstvím získáte právo užívat s minimálními omezeními dráhu pro trénování a další výhody našich členů. (půjčovné a pod.)

Členské povinnosti

Základní členskou povinností je seznámit se se stanovami klubu a řídit se jimi. V praxi je nutné hlavně z organizačních důvodů včas hradit členské příspěvky a plně dbát na ochranu majetku, vybavení a dobré jméno klubu. Předpokládáme, že člen se bude podle svých možností účastnit brigád a závodů pořádaných klubem.

Chcete se stát členem ?

Stačí vyplnit přihlášku a zaslat ji na email : rcklubkyje(zavináč)seznam.cz – (nebo předat osobně) vedení klubu. Po schválení přihlášky budete vyzváni k úhradě členského příspěvku na rok / od data k datu/. Za osobu nezletilou (mladší 18 let) musí přihlášku potvrdit a podat zákonný zástupce.

Pravidla jsou v podstatě velmi jednoduchá. Veškerá práva a povinnosti jsou spojená s provozováním modelářského klubu a tratí. Každý modelář, který aktivně jezdí na drahách, se musí podílet na jeho údržbě. Pravidelné sekání plochy (zpravidla pátek). 

Přihláška do RC klubu Kyje ke stažení v .pdf